Розробка проектної документації

Разработка проектной документации для частных домовлений

Збираючись будувати будинок і продумуючи його планування, а також розміщення в просторі, доцільно своєчасно задуматися про проектування сонячної електростанції або/і геліоколектора. Нові технології сьогодні зробили крок далеко вперед. Використовуючи їх для себе, можна істотно заощадити і отримати додаткові блага: нагрівати воду для кухні та ванної, утримувати басейн, забезпечити зарядку гаджетів, яких в кожному будинку тепер чимало, або електромобіля, який в осяжному майбутньому замінить більшість звичайних транспортних засобів. Причому все це - абсолютно безкоштовно! З огляду на постійне зростання комунальних платежів, кошти, витрачені на установку сонячної системи, швидко окупляться. Якщо у вас запланована електростанція, яка буде давати електричну енергію в загальну мережу, ви зможете не тільки економити, а й заробляти на цьому, беручи участь в програмі «Зелений Тариф».

На сьогоднішній день використання сонячної енергії - це інвестиції в своє майбутнє і майбутнє своїх дітей на найближчі 25-30 років. Тому сонячна система повинна проектуватися заздалегідь, щоб внести в будівництво споруди своєчасні корективи. Якщо ж будинок вже побудований і функціонує, проектним роботам відводиться особливо важлива роль. Найменша помилка знизить рентабельність сонячної системи, вона буде довго окуповуватися, а очікування будуть обмануті.

Проект - це перший і дуже правильний крок на шляху створення енергонезалежності Вашого будинку.

У чому полягає проектування сонячної системи?

 1. Техніко-економічне обґрунтування.
 2. Затвердження технічного завдання.
 3. Передпроектні дослідження. Затвердження концепції.
 4. Розробка робочих планів, схем, креслень.

При складанні розрахунків для проектування потрібна висока точність. Неточність або недоробка може призвести до збитків. У той же час, якщо система встановлена ​​і працює, а хочеться оптимізувати процес, можна замовити додаткові проектні роботи, які можуть обернутися найбільш швидким значним прибутком.

Для проектування сонячної електростанції або колектора власник будинку - замовник подає заявку, на підставі якої складається технічне завдання на проектування. На заключному етапі проектування оформляється проектна документація. Маючи документ на руках, ви можете надалі вміло ним розпорядитися і вибрати для установки сонячної електростанції або геліоколектора постачальника якісного обладнання та інсталятора, тобто того, хто цю систему встановить у ваш будинок.

Чому етап проектування такий важливий?

 • Враховуються особливості дахового нахилу або ділянки, якщо монтаж буде здійснюватися не на даху.
 • Вивчається і прогнозується затіненість, що може зіграти свою роль для рентабельної роботи сонячної системи. Наприклад, невеликий сьогодні дуб на сусідній ділянці може забезпечити сильну затіненість в майбутньому. Не факт, що сусід його прибере за вашим бажанням.
 • Визначається орієнтування за сторонами світу. Дах має бути зорієнтований на південний  схил, щоб досягти максимальної освітленості протягом доби і року.
 • Вивчається ступінь інсоляції - освітленість сонцем місця установки системи. Чим південніше область України, тим більше там сонця і більше місяців у році воно буде давати користь.
 • Також проектна документація в процесі експлуатації системи дуже корисна в разі проведення ремонтних робіт сторонніми фахівцями.

Склад проектної документації для сонячної електростанції або комбінованої системи електропостачання на сонячних батареях:

 • Пояснювальна записка:
 1. опис системи;
 2. прогноз генерації;
 3. розрахунок часу автономної роботи (для резервних систем);
 4. режими роботи.
 • Конструктивна частина: розрахунок снігових і вітрових навантажень.Проект системы нагрева воды
 • Технологічна частина:
 1. Загальна частина:
 2. план покрівлі або місця установки ФЕП;
 3. схема підключення інвертора;
 4. однолінійна  схема щита змінного струму;
 5. однолінійна схема щита постійного струму;
 6. схема підключення ФЕП;
 7. схема підключення АКБ (для резервних систем);
 8. структурна схема.
 • Специфікація.
 • Технічна документація на обладнання.

Склад проектної документації для систем гарячого водопостачання та/або нагрівання води в басейні на сонячних колекторах:

 • Пояснювальна записка:
 1. опис системи;
 2. розрахунок споживання;
 3. теплотехнічний розрахунок;
 4. гідравлічний розрахунок;
 5. розрахунок теплообмінника (для басейнів).
 • Загальні дані:Проект нагрева воды в бассейне
 1. перелік креслень;
 2. короткий опис, основні характеристики системи.
 • Технологічна частина:
 1. план покрівлі або місця установки геліоколекторів;
 2. план теплопункту;
 3. схема гідравлічних з'єднань;
 4. схема автоматизації;
 5. схема підключення контролера.
 • Специфікація.
 • Технічна документація на обладнання.
 

Наші переваги

Займаючись проектуванням сонячної електростанції або/та колектора, а може і автономної системи постачання вашого будинку сонячною енергією, київська «Компанія «Гравіцаппа» гарантує облік всіх ваших індивідуальних особливостей, що мають вплив на зручність використання і рентабельність устаткування.

Складаючи проект, ми виконаємо всі поставлені вами завдання найкращим чином.

Наші досвідчені фахівці після проектування здійснюють весь цикл наступних за цим будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних робіт, включаючи узгодження їх з контролюючими органами.

Підключаємо станцію до загальної мережі і отримуємо дозвіл на роботу по «Зеленому Тарифу».

При необхідності у нас замовляють сервісне обслуговування.

Ми використовуємо найякісніші комплектуючі за прийнятними цінами.

У нашій фірмі ціни обгрунтовані - вони залежать від потужності встановлюваної сонячної системи, складності робіт і їх обсягу. У разі, якщо ви замовили проект, а через якийсь час - і монтаж системи, то вартість проектних робіт буде включена у вартість монтажу.

Телефонуйте зараз! (044) 499-36-99.

Безкоштовна консультація