Про компанію

У сучасних реаліях більше половини всіх потреб в електропостачанні європейських країн, що оточують Україну, забезпечується сонячною енергією. З кожним днем ​​ця цифра збільшується. У нашій країні показник набагато нижчий, ми тільки починаємо розвиватися в цій області. Нова ера для нас відкривається із введенням нового закону про «Зелений Тариф», за яким держава зобов'язалася купувати електроенергію, отриману з сонячної, у населення за дуже вигідною ціною.

Наша «Компанія «Гравіцаппа» бере активну участь в цій програмі. Закон введено недавно, а ми вже успішно працюємо, встановлюючи сонячні системи для приватних і корпоративних клієнтів з 2009 року.

 

 

У чому ми бачимо нашу місію?

  • У нашій країні неоднозначна ситуація з використанням енергоносіїв. Газ і електрика дорожчають щодня. Кілька монополістів встановлюють і регулюють ціни на ринку послуг. Ми допомагаємо людям стати незалежними від цін і частково, а то й повністю, відмовитися від централізованого розподілу комунальних благ. Використовуючи енергію сонця, яке, апріорі, є завжди на небі в ясний день, люди зможуть забезпечити себе безкоштовною електричною та тепловою енергією, ще й заробляти на цьому, забезпечуючи своє майбутнє.
  • Допомагаючи людям використовувати енергію сонця, ми робимо внесок в енергонезалежність нашої країни. Чим більше електрики надходить в мережу від приватних сонячних електростанцій, тим менше газу і вугілля знадобиться закуповувати нашій країні, а отже, вона не буде залежна від нав'язаних їй умов.
  • Ми робимо землю, воду і повітря чистішими! Немає шкідливих викидів газу, тобто немає скидання брудних стічних вод. Для отримання тепла не спалюють ліс. Економиться важкий людська праця на шахтах і бурових. Кожна встановлена ​​нами система за час своєї роботи зберігає сотні дерев і зменшує викиди СО2 в атмосферу - тим самим наша діяльність сприяє поліпшенню екологічної ситуації в Україні та світі в цілому.
  • Розподілена генерація локальних сонячних електростанцій, встановлених нами, позитивно впливає на потоки електричної енергії в загальній мережі. Світова спільнота визнає їх як найбільш ефективну модель функціонування енергосистеми, тому що не потрібно транспортувати електроенергію на великі відстані.
  • Ми збільшуємо технічний потенціал нашої країни, навчаючи фахівців Компанії новим сучасним технологіям і надаючи їм цікаву та перспективну роботу.

Надаючи клієнтам наші послуги, ми думаємо не тільки про свій прибуток. Наша праця дозволяє фірмі розвиватися, робити свої послуги більш якісними і доступними.

Наші переваги

Ми вважаємо себе кращими у своїй галузі, тому що якісно і обдумано підходимо до виконання завдань, і нам це вдається.

Весь колектив «Компанії «Гравіцаппа» злагоджено працює над тим, щоб сонячна енергія прийшла до вас в будинок, зробила його комфортнішим, чистішим і в повному сенсі цього слова світлішим. Використовуючи сонце з нашою допомогою, ви завжди будете мати гарячу воду для своїх потреб, більшу частину року плавати в басейні, користуватися різними побутовими приладами. І все це - безкоштовно! Для того, щоб все було саме так, ми багато і плідно працюємо. Наші фахівці постійно навчаються, щоб всі наші нові технічні та наукові напрацювання відповідали європейським і світовим стандартам. Ми відстежуємо всі світові технічні новинки і сміливо впроваджуємо їх - для підвищення ефективності роботи сонячних енергосистем. Тим самим Компанія сприяє підтримці науково-технічного потенціалу країни.

За час роботи ми проконсультували десятки тисяч громадян України. Це власники будинків, топ-менеджери і власники великих компаній, господарі невеликих підприємств і магазинів. Наша робота з ними дозволяє підвищити їх рівень знань в галузі енергозбереження та відновлюваних джерел енергії. За ситуації, коли поки що вони ще не стали нашими Замовниками, наші фахівці дають їм правильний напрямок для докладання зусиль на шляху до енергоефективності та енергонезалежності.

Телефонуйте, звертайтеся, і енергія сонця допоможе вам не тільки заощадити, але і вигідно інвестувати в своє майбутнє.

Безкоштовна консультація