Приватним клієнтам

Нове приєднання до електромережі (збільшення потужності)

Разработка проектной документации для частных домовлений

Згідно з Законом «Про ринок електроенергії» існує два типа підключення до електромережі: стандартне та нестандартне.

Стандартним вважається приєднання яке відповідає двом умовам: відстань від наявної електромережі до місця підключення не перевищує 300 м по прямій лінії, потужність не перевищує 50 кВт.

Нестандартним вважається приєднання яке відповідає хоча б одній умові: відстань від наявної електромережі до місця підключення  перевищує 300 м по прямій лінії або потужність  перевищує 50 кВт.

 

В випадку стандартного підключення приватного будинку необхідно подати заяву до енергопостачальної організації (наприклад, Обленерго) до якої додається:

  • копія документу про власність;
  • план та викопіровання с топографо-геодезічного плану у масштабі 1:2000 з позначенням місця розташування об’єкту;
  • копія паспорту.

Протягом 10 днів Обленерго надає Технічні умови та договір на підключення з рахунком на оплату  послуг. Вартість кожного кіловату потужності встановлена НКРЕКП для кожної області індівідуально. Вона вказана на інтернет-сторінці  відповідного Обленерго. Для прикладу надаємо посилання на онлайн калькулятор Київобленерго розрахунку вартості приєднання.

Після оплати вартості приєднання Обленерго здійснює всі необхідні проектні та монтажні роботи: при потужності до 16 кВт не більше 45 календарних днів, від 16 кВт до 50 кВт не більше 60 днів.

В подальшому необхідно підписати договір на постачання електроенергії та використовувати її. Однак не варто забувати регулярно сплачувати за цю послугу. А для того, щоб заробляти на виробництві електроенергії рекомендуємо встановити домашню сонячну електростанцію.

При підключенні сонячної електростанції однією з необхідних вимог є відповідність потужності електростанції потужності на об’єкті згідно з договором. Якщо по договору з Обленерго потужність приєднання менше необхідної, то її потрібно збільшити. Процедура збільшення потужності приєднання аналогічна вищезазначеній.

Наша Компанія пропонує Вам комплекс послуг, пов’язанних з новим підключенням або збільшенням потужності електропостачання «під ключ». Спеціалісти Компанії нададуть вичерпну консультацію, виконують всі розрахунки та підготують повний комплект необхідних документів.

Телефонуйте зараз! (099) 499-59-39.

Безкоштовна консультація