Корпоративним клієнтам

Промислові сонячні електростанції розміщені на даху.

Згідно із законом України про “Зелений Тариф”, яким держава гарантує викуп електроенергії, виробленої сонячними електростанціями, що належать приватним або корпоративним володінням, продаж надлишків невикористаної енергії стає вигідною справою. Особливо це стосується промислових об'єктів, оскільки їм дозволено встановлювати сонячні електростанції на власній території потужністю 100 кВт, на відміну від приватних з дозволеною потужністю до 30 кВт.

 

 

 

Для чого підприємствам сонячні електростанції?

У підприємств є всі можливості для отримання високого прибутку.

Чим більшої потужності працює сонячна станція, тим більше енергії сонця перетворюється з її допомогою в електричну, яку держава купує за ціною, прив'язаною до євро. На сьогодні це 0,168 євро. До 2030 року триває дія закону про “Зелений Тариф”. З огляду на той факт, що в світі і Європі, до співдружності з якою ми прагнемо і яка була ініціатором закону, сонячних електростанцій стає з кожним роком все більше, в перспективі очікуються тільки більш вигідні умови.

Переваги сонячних електростанцій для підприємств

  • Встановлення сонячної електростанції зручна підприємствам. Зазвичай це дах будівель. Вони здебільшого мають велику площу, на якій легко розташувати панелі і колектори. Не потрібно займати для цього територію.
  • Можливість встановити станції великої потужності. Вони швидко окупляться і будуть давати гарантований прибуток протягом наступних років.
  • Продається вся вироблена електроенергія. Немає норми обліку власного споживання.
  • Зелений тариф «прив'язаний» до курсу євро, що страхує інвесторів від курсових ризиків.
  • Станція встановлюється на території, що охороняється. Для цього не потрібно виділення коштів.
  • Підприємства, як правило, мають потужну систему кабелів для електропостачання. При установці станції не потрібні додаткові кабелі.
  • У штаті підприємств в наявності є електрики та енергетики. Вони можуть здійснювати сервісне обслуговування сонячної електростанції.

Відмінності Зеленого Тарифу для підприємств і приватних користувачів.

  • Оформлення документації для підключення і продажу надлишків встановленої підприємством сонячної електростанції триває довше. За часом термін реалізації проектів становить від 6-ти до 12-ти місяців.
  • Необхідно пройти всі етапи будівництва: проектування, експертизу проекту, отримання декларації на початок робіт, монтаж, закриття декларації.
  • Варто  отримати ліцензію на генерацію, укласти договір з Укренерго, приєднатися до членів енергоринку, оформити Зелений тариф в НКРЕ.

Чим ми кращі за інших?

Всі фахівці і співробітники «Компанії «Гравіцаппа» компетентно і відповідально ставляться до своєї роботи.

Наша перевага в тому, що ми спроектуємо і встановимо на вашому підприємстві сонячну електростанцію, яка буде давати максимум прибутку і швидко окупиться. Для цього ми виїдемо на місцевість, детально вивчимо її і знайдемо єдино правильний і доцільний варіант її розміщення. Якісно складений і оформлений проект при цьому має особливу важливість для ефективної експлуатації станції, швидкої її окупності і подальшої рентабельності. Замовивши проект в нашій компанії, ви можете бути впевнені, що помилки в розрахунках виключені і станція буде встановлена ​​саме в тому місці, де на неї доведеться максимум сонячної енергії, а значить, і вашого прибутку. Доцільно замовити проектні роботи, коли будівництво споруд підприємства ще не розпочато. Проект сонячної електростанції в цьому випадку дозволить правильно скорегувати будівлю в просторі в найбільш вигідному ракурсі.

Ми працюємо швидко і якісно, ​​не пошкоджуючи дах.

Встановлені нами системи працюють довго, так як це продукція перевірених брендів. На них може вплинути тільки природний фактор.

Сонячна станція, яку ми встановимо на вашому підприємстві, має дистанційне керування. Це дуже зручно.

Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб допомогти вам заощадити на установці сонячної електростанції. Для потужної - 100 кВт - знадобиться близько 100000 доларів в еквіваленті. Однак вона окупиться швидше за все. Якщо у вас є виділений бюджет, ми вкладемося в нього.

Телефонуйте зараз! (099) 499-59-39.

Калькулятор приватної СЕС для зеленого тарифу
5
4 475
344 $
3 405 $
*Дохід вказано при власному потреблений 300 кВт · год на місяць. З урахуванням податків.
Замовити безкоштовну консультацію фахівця

для продажу електроенергії в мережу за зеленим тарифом

кВт
I'm not a bot
Відео:
Видеоинтервью сотрудника нашей компании на тему «зеленого»...
Видеоинтервью сотрудника нашей компании о брендах и...
Видеоинтервью сотрудника нашей компании на тему: "Как правильно...

Безкоштовна консультація