Корпоративним клієнтам

Проектування сонячних електростанцій і систем сонячного теплопостачання в Україні

Будь-якому, навіть дуже успішно працює сьогодні підприємству, доводиться замислюватися і піклуватися щодо свого подальшого рентабельності. Отримання прибутку - щоденна турбота, що не дає можливості зупинятися на досягнутому. Від неї залежить, як швидко буде розвиватися підприємство, яку зарплату отримають працівники, наскільки покращаться умови їх праці. Замислюючись про це, доводиться шукати нові джерела економії і збільшення доходів. Використання сонячної енергії - один з найреальніших і швидких виходів із ситуації, що розкриває ефективні можливості для підвищення конкурентоспроможності і виживання в умовах ринку.

 

 

Проектування - чому з нього важливо почати?

Для того щоб дізнатися, наскільки експлуатація сонячної енергії підходить саме вашому підприємству, яку конкретно вигоду саме вам забезпечують дані умови і можливості, в яких ви існуєте, замовляють проектувальні роботи. Крім того, проект дозволить зорієнтуватися в майбутні витрати.
 
Фахівці нашої фірми, отримавши від вас заявку, виїдуть на ділянку, оглянуть його особливості та зроблять прогноз рентабельності використання сонячної енергії для ваших цілей:

 • проект дозволить візуалізувати, тобто визначити найбільш доцільне розташування сонячних модулів в вашому господарстві ще до початку проведення робіт;
 • в ньому буде зроблений розрахунок потужності обладнання, необхідного для ефективної роботи і швидкої окупності, згідно з нормативними вимогами;
 • до покупки і установки устаткування, закладеного в проект, ви зможете отримати і розглянути його специфікацію;
 • в документі буде сформована підсумкова вартість всієї системи з урахуванням гарантії.

Будівництво промислових сонячних електростанцій і систем сонячного теплопостачання завжди пов'язане з великими капітальними інвестиціями і тимчасовими витратами. Замовивши проект, можна поступово впроваджувати його в життя і діяльність підприємства. Наприклад, почати спорудження сонячної електростанції тієї потужності, яку в даний момент часу ви можете собі дозволити, з можливістю добудувати при розвитку справи. Продаючи в мережу надлишки, ви зможете безкоштовно користуватися електроенергією, перетвореної з сонячної, для своїх внутрішніх цілей, або ж почати експлуатацію сонячної енергії з інсталяції колектора в існуючу систему водопостачання. Ваші потреби на забезпечення гарячою водою виробничої їдальні, душових для персоналу, басейну в такому випадку будуть для вас безкоштовними. Маючи на руках повний і ретельно виконаний комплекс робіт по проектному інжинірингу, що включає в себе проведення передпроектних робіт, ви істотно зменшите потенційні ризики і прискорите час практичної реалізації проекту.
Надалі проект промислових сонячних електростанцій або систем сонячного теплопостачання дозволить сервісним організаціям швидко обслуговувати об'єкт, точно знаючи, де розташовані комунікації і обладнання.

Які проектні рішення ми пропонуємо?

Інженери ТОВ «Компанія« Гравіцаппа »мають значний досвід створення складних проектних рішень для установки і експлуатації:

 • сонячних електростанцій на даху комерційних об'єктів;
 • наземних електростанцій;
 • сонячних колекторів для забезпечення гарячою водою торгових підприємств - ресторанів, кафе, магазинів та ін .;
 • сонячного гарячого водопостачання в промислово-виробничих зонах;
 • підігріву басейнів в спортивних і оздоровчих комплексах.

Ці проекти дозволять нам запропонувати для вашого підприємства цілий комплекс робіт по якісному використанню сонячної енергії для власних цілей з високою рентабельністю.

Чому у нас вигідно замовити проект?

 • Ми складаємо проект швидко і якісно, ​​максимально враховуючи всі нюанси роботи підприємства, його розташування і конкретних особливостей, опосередковано або побічно можуть вплинути на рентабельність встановлених нами сонячних систем.
 • Робота над проектною документацією в ТОВ «Компанія« Гравіцаппа »здійснюється досвідченою командою інженерів-проектувальників.
 • Готові креслення і весь пакет документів може бути продубльований в електронному вигляді і відправлений на пошту клієнта.
 • Компанія гарантує виконання всіх поставлених цілей перед кожним замовником і несе відповідальність за всі надані роботи і розрахунки.
 • Ми надаємо повний пакет дозвільних документів - сертифікатів і ліцензій, що дають нам право розробляти проекти і встановлювати сонячні електростанції або системи сонячного теплопостачання.

Зміст проекту

1. Тітульний лист і обкладинка проекту.

2. Технічні завдання на установку системи промислових сонячних електростанцій або систем сонячного теплопостачання.

3. Пояснювальна записка, яка включає в себе:

 • технічний опис для майбутніх систем промислових сонячних електростанцій або систем сонячного теплопостачання;
 • основні технічні параметри обладнання;
 • теплотехнічний, гідравлічний і електротехнічний розрахунки;
 • список основного обладнання (при використанні програмних продуктів).

4. План розташування основного обладнання та комунікацій.

5. Необхідні електротехнічні та теплотехнічні схеми.

6. Специфікацію на необхідне обладнання.

Ціна на дану послугу залежить від технічного завдання та технічних умов для проектування сонячних систем. Однак всі витрати з часом окупляться і будуть служити вигідними інвестиціями в майбутнє підприємства.

Телефонуйте зараз! (044) 499-36-99.

Калькулятор приватної СЕС для зеленого тарифу
5
4 475
344 $
3 405 $
*Дохід вказано при власному потреблений 300 кВт · год на місяць. З урахуванням податків.

Безкоштовна консультація