Інвертор 30 кВт + 10 кВт сонячного масиву

Як отримати сонячну станцію в 30 кВт, якщо не вистачає коштів на все обладнання?
Как получить солнечную станцию ​​в 30 кВт, если не хватает средств на все оборудование?

Очевидний факт: чим більша потужність сонячної електростанції, тим швидше вона окупиться. Формула «більша потужність – коротший термін повернення інвестицій» справедлива у тих випадках, коли є що інвестувати. Адже вартість потужної станції досить велика. А чи є «золота середина»: можливість користуватися сонячною енергію з оптимальними затратами на старті та повернути кошти за рахунок «Зеленого тарифу» у прийнятні терміни? Давайте розглянемо таку ситуацію.

Домашня сонячна електростанція: безкоштовна енергія, яку готова купувати держава

Навіщо встановлювати сонячну електростанцію вдома? Перша відповідь очевидна: щоб отримувати безкоштовну відновлювальну енергію. Але є ще одна відповідь, яка тільки підвищила зацікавленість населення у електростанціях.

Це «Зелений тариф» - державна програма, за якою наша країна купує надлишки електроенергії у власників сонячних станцій. І ця купівля вигідна: тариф прив’язаний до курсу євро до 2030 року (в залежності від року введення станції в експлуатацію). Ось – головне джерело коштів для повернення інвестицій у станцію.

Законодавство дозволяє встановлювати сонячні електростанції на приватних територіях з максимальною потужністю 30 кВт. Тариф введення в експлуатацію в 2018 році складає 0,18 євро. Головні положення та іншу законодавчу інформацію за цією темою можна почитати тут.

Станція потужністю 30 кВт, яка коштує 21880 USD – наприклад, така – виправдає всі кошти, вкладені в закупівлю обладнання та встановлення. Але інколи знайти такі великі гроші немає змоги. Причин може бути декілька:

  • банківська установа відмовила кредитувати на таку суму і пропонує менший кредит;
  • не влаштовують умови кредитування, а сума власних заощаджень не покриває вартість всієї системи.

Існує можливість встановити потужну сонячну електростанцію частинами.

Як стати власником найпотужнішої станції та зекономити?

Оптимальний вихід – купити одразу інвертор максимально дозволеної потужності, і, наприклад, всього лише 10-кіловатний сонячний масив. Ось як цей - вартість - 10185 USD.

Що це дасть?

Ефективність такої системи буде рівною 10-кіловатній сонячні станції, за ціною 8885 USD (приклад – тут), але при цьому Ви матимете змогу доповнити її потужність, як тільки з’являться відповідні кошти.

Тобто:

  • Ви стаєте власником сонячної електростанції вже зараз, повноцінно використовуєте її, підключаєте «Зелений тариф» та повертаєте інвестиції.
  • Потужності станції вистачає для основних потреб будинку – ви значно економите на електроенергії і за цей рахунок також повертаєте інвестиції.
  • Як тільки буде змога, ви можете докупити сонячний масив і підвищити потужність станції. Інвертор вже буде готовий до такої модернізації.

За 1300 доларів у Вас буде додатково 20 кВт потенційної потужності.

Законодавство визначає сонячну електростанцію як сукупність обладнання: інвертора (генеруючої установки) та сонячних панелей. Їх у документації називають елементами обладнання об’єкту електроенергетики, що виробляють електричну енергію з відновлювальних джерел. Встановлена потужність генеруючої установки – це номінальна потужність інверторного устаткування.

Просте оформлення модернізованої електростанції

З точки зору документального оформлення модернізація сонячної електростанції являє собою перебудову або повторне введення в експлуатацію об’єкта електроенергетики. Що це значить? Вам треба буде лише повідомити електропостачальнику про технічне переоснащення діючої генеруючої установки. Він у відповідь має підготувати два примірники додаткової угоду. Досить підписати її без змін основного договору купівлі-продажу та експлуатувати оновлену станцію зі збільшеною потужністю.

Спеціалісти компанії Гравіцаппа готові зробити розрахунки та підібрати для вас оптимальний варіант обладнання для сонячної електростанції з врахуванням особливостей вашого будинку та наявного бюджету. Ви зможете стати власником геліостанції вже зараз, заробляти і повертати кошти, а потім – доповнити потужність обладнання без зайвих затрат.

Кошторис, характеристики та детальний опис сонячних електростанцій різних потужностей за посиланням.

Залиште заявку для безкоштовної консультації або телефонуйте за номерами: (099) 499-59-39 или 067 009 36 99.

Коментарі:

Безкоштовна консультація