Статті

Сонячні колектори. Як це працює.
Солнечные коллекторы. Как это работает.

Вакуумована трубчастий з тепловою трубкою

Вакуумована трубчастий з тепловою трубкою

Принцип дії вакуумованого колектора з тепловою трубкою

Принцип дії вакуумованого колектора з тепловою трубкою

Плоский колектор

Плоский колектор

Принцип дії плоского колектора.

Сонячне світло проходить через скління і потрапляє на поглинаючу пластину, яка нагрівається, перетворюючи сонячну радіацію в теплову енергію. Це тепло передається теплоносію - воді або антифризу, циркулюючому через сонячний колектор. Теплоносій нагрівається і віддає потім теплову енергію через теплообмінник воді в місткості водонагрівачі. У ньому гаряча вода знаходиться до моменту її використання. Також в місткості водонагрівачі можна встановити електричну вставку, щоб у разі зниження температури нижче встановленої (наприклад, через тривалу похмурої погоди) вона догріває воду до заданої температури.

& nbsp;

Прямоточний вакуумований трубчастий

[Прямоточний вакуумований трубчастий сонячний колектор] У кожну вакуумовану трубку вбудований мідний поглинач з геліотітановим покриттям, що гарантує високий рівень поглинання сонячної енергії і малу емісію теплового випромінювання. Вакуумований простір дозволяє практично повністю усунути втрати тепла. На поглиначі встановлений коаксіальний трубчастий прямоточний теплообмінник, що виходить в колектор. Протікає через нього теплоносій забирає тепло від поглинача. До переваг цієї системи можна віднести безпосередню передачу тепла воді, що дозволяє скоротити тепловтрати. Так як повний коефіцієнт втрат у вакуумному колекторі малий, теплоносій у ньому можна нагріти до температур 120-160 ° С.

Принцип дії прямоточного вакуумованого колектора

Сонячна радіація проходить крізь вакуумовану скляну трубку, потрапляє на поглинач і перетворюється в теплову енергію. Тепло передається рідини, що протікає по коаксіальному трубчастому прямоточному теплообміннику. Кожна трубка теплообмінника сполучена з накопичувальним баком так званим «колектором» - системою з 2 мідних труб. За однією з них нагріта вода передається в бак-накопичувач, по іншій - холодна вода з бака-накопичувача поступає на нагрів в вакуумовані трубки.

Коментарі:

Безкоштовна консультація