Статті

Сонячні батареї. Типові рішення.
Солнечные батареи. Типовые решения.

Для того, щоб сонячні батареї (фотоелектричні модулі) були надійним джерелом електроенергії, необхідні додаткові елементи в системі: кабелі, що підтримує структура і, в залежності від типу системи (поєднана з мережею, автономна або резервна), ще й електронний інвертор і контролер заряду з акумуляторною батареєю. Така система в цілому називається сонячної фотоелектричної системою, або & nbsp; сонячною електростанцією.

Автономні системи

[Автономна сонячна енергоустановка] Автономні фотоелектричні системи використовуються там, де немає мереж централізованого електропостачання. Для обепеченія енергією в темний час доби або в періоди без яскравого сонячного світла необхідна акумуляторна батарея. АФС часто використовуються для електропостачання окремих будинків. Малі системи дозволяють живити базове навантаження (освітлення і іноді телевізор або радіо). Більш потужні системи можуть також живити водяний насос, радіостанцію, холодильник, електроінструмент і т.п. Система складається з сонячної батареї, контроллера, акумуляторної батареї, кабелів, електричного навантаження і підтримуючої структури.

1.Солнечние панелі. 2.Контроллер заряду акумуляторних батарей + інвертор. 3.Аккумуляторние батареї. 4. Навантаження

Сполучені з мережею сонячні фотоелектричні системи

[solartype2] Коли є мережа централізованого електропостачання, але є бажання мати електроенергію від чистого джерела (сонця), сонячні панелі можуть бути з'єднані з мережею. За умови підключення достатньої кількості фотоелектричних модулів, певна частина навантаження в будинку може харчуватися від сонячної електрики. Сполучені з мережею фотоелектричні системи зазвичай складаються з одного або багатьох модулів, інвертора, кабелів, підтримуючої структури і електричного навантаження.

1.Солнечние панелі. 2. Інвертор. 3.Сеть. 4. Навантаження

Резервні системи

[solartype3] Резервні сонячні системи використовуються там, де є з'єднання з мережею централізованого електропостачання, але мережа ненадійна. Резервні системи можуть використовуватися для електропостачання в періоди, коли немає напруги в мережі. Малі резервні сонячні системи електропостачання найбільш важливою навантаження - освітлення, комп'ютер і засоби зв'язку (телефон, радіо, факс і т.п.). Більші системи можуть також забезпечувати енергією і холодильник під час відключення мережі. Чим більше потужність необхідна для харчування відповідального навантаження, і чим довше періоди відключення мережі, тим більша потужність фотоелектричної системи необхідна.

1.Солнечние панелі. 2. Контролер заряду акумуляторних батарей + інвертор. 3.Аккумуляторние батареї. 4.Сеть. 5. Навантаження.

Коментарі:

Безкоштовна консультація