Статті

Сонячні батареї. Монтаж і сервіс.
Солнечные батареи. Монтаж и сервис.

Монтаж & nbsp; системи електропостачання (автономної або резервної сонячної електростанції), джерелом енергії, в якій є сонячні батареї (фотоелектричні перетворювачі), займає кілька днів.

Як правило, сонячні батареї встановлюють на дахах будівель з метою економії корисної площі. При цьому домагаються максимальної орієнтації сонячних батарей на південь і вибирають кут нахилу близький до 450С. Для кріплення сонячних панелей, а в більшості випадків таких панелей в системі декілька, використовуються спеціальні кронштейни.

Решта складових системи (акумулятори, & nbsp; контролер заряду, & nbsp; інвертор & nbsp; і ін.) Встановлюють в відведених для цього приміщеннях, бажано опалювальних, але не житлових.

З усіх компонентів системи в процесі експлуатації найбільш пильну увагу необхідно приділяти акумуляторним батареям. Термін їх служби, в залежності від типу і виробника, від 2 до 10 років. [Sol_pan_install2]

Окремо відзначимо, що в більшості випадків, доцільно використовувати гібридні (вітер + сонце) системи. Приклади таких систем енергопостачання різної потужності на основі вітрогенераторів і сонячних батарей наведені в розділі Готові рішення.

Коментарі:

Безкоштовна консультація