Клас якості сонячних батарей: Grade A, B або C?

Що таке grade A або grade B? Виробництво сонячних панелей.
Что такое grade A или grade B? Производство солнечных панелей.

Установка сонячної електростанції або сонячного колектора обходиться недешево. Думка про те, як заощадити, виникає як у господаря приватного будинку, так і у власника великого підприємства. Вибираючи батареї для сонячної системи, можна зменшити вартість, визначившись на найбільш дешевих моделях. Чи варто це робити і чому, розберемося в цій статті.

 

 

 

Які виробляють сонячні панелі?

Розрізняють сонячні панелі декількох градацій.

  • Найякісніші відносяться до класу «Grade A». При тестуванні в лабораторії, яка є в наявності у кожного виробника, такі панелі практично ідеальні. Вони відповідають всім нормативним показникам і будуть служити довго, не знижуючи при цьому своєї ефективності. Зовні вони не мають ніяких вад, ідеально виглядають, їх кристалічна структура однорідна, так само як колір та інші показники. Складові всіх елементів абсолютно однакові. ККД таких панелей найвищий.
  • Панелі «Grade B» мають несуттєві вади. При перевірці їх можуть виявитися відколи, незначні тріщини, сліди припою. Ці похибки практично не видно неозброєним оком і розрізняються вони, в основному, інструментально. Однак, схожі зовні, вони можуть мати таку ж ціну, як і панелі класу «Grade А». Проблема в тому, що термін експлуатації їх з часом буде скорочуватися, а ефективність поглинання сонячної енергії і передача її в мережу буде неухильно падати. Термін служби таких батарей - 3-5років.
  • «Grade C» і «Grade D» присвоюються панелям з вираженими недоліками. Плями різного кольору, неоднорідна структура, тріщини і відколи не дозволяють довго експлуатувати їх з високим ККД. Гроші, витрачені на них, будуть марними.

При перевірці класу панелей порівнюють вольтамперні характеристики елементів, складаючи графік. На ньому можна побачити, що пік-максимум потужності у панелей класу «Grade A» значно вищий, ніж у «Grade В», не кажучи вже про всі інші.
 

Чому до нас звертаються?

Компанія «Гравіцаппа» працює з обладнанням для сонячних електростанцій і колекторів найпоширеніших і випробуваних марок. На них в обов'язковому порядку позначений клас. Відомі бренди маркують свої вироби гарантовано. Термін їх служби та ККД експлуатації - найвищий.
Економити, купуючи панелі невідомих виробників без відповідного маркування, щонайменше ризиковано, а більшою мірою - недоцільно.

Інформація про сонячних електростанціях різних потужностей для Зеленого тарифу за посиланням.

Проконсультуватися про деталі стосовно до Вашого конкретного будинку Ви можете за тел. (099) 499-59-39.

Коментарі:

Безкоштовна консультація