Оформлення Зеленого тарифу

Оформлення Зеленого тарифу
Оформление «Зеленого» тарифа

Згідно із законом про «Зелений Тариф», жителі України мають право встановити сонячну електростанцію в своєму власному домоволодінні для продажу електроенергії в загальну мережу і скорочення витрат на власне споживання. Держава гарантує оплату за надлишок електроенергії по 0,18 євро за 1 кВт. Власник сонячної електростанції може бути впевнений, що до 2030 року ці умови не зміняться. З огляду на той факт, що в світі і європейських країнах, що оточують Україну, сонячна енергія дуже широко використовується і для продажу, і для власного споживання, робота електростанцій такого типу буде ще більш затребувана, а значить, є всі підстави вважати, що умови стануть ще вигіднішими. Встановивши електростанцію за допомогою співробітників «Компанії «Гравіцаппа» у себе на даху будинку, сараю, на паркані, будь-якій конструкції в одному місці або в декількох місцях чи ділянках, власник може використовувати енергію сонця для нагрівання води, роботи побутових електричних приладів, зарядки електромобіля. Надлишки невикористаної електроенергії, оплачувані державою, щомісяця будуть надходити на ваш рахунок і складати реальний прибуток. Частина цих коштів взимку, коли сонця мало, і його не вистачатиме для власних потреб, можна витрачати на оплату електрики, споживаної із загальної мережі. Електричну енергію, отриману від сонця, держава купує у вас за ціною в три рази більшою, ніж продає вам. Це дуже вигідно, і державі теж. Ми разом зберігаємо природу, водні ресурси, залишаємо чистим повітря для майбутніх поколінь.

Що потрібно для отримання прибутку від сонячної електростанції?

 • Перш за все, у своєму розпорядженні мати  місце, достатньо освітлене сонцем. Співробітники нашої компанії володіють значним досвідом, щоб вибрати найбільш сприятливі місця з максимальним використанням енергії сонця протягом доби.
 • Мати в наявності засоби на установку сонячної електростанції. Не варто думати, що це позамежна і непідйомна сума. Сьогодні вона доступна обивателю із середнім достатком. Її величина залежить від того, скільки ви хочете отримати прибутку в майбутньому і які у вас для цього є можливості. В даний час Укргазбанк надає можливість оформлення кредиту на установку сонячних електростанцій на вигідних умовах для жителів України (посилання). Інвестиції, зроблені сьогодні, обернуться стабільним і прогнозованим прибутком. Адже сонце буде завжди!
 • Мати достатню потужність електричної енергії на вході в будинок. Цифра позначена в вашому договорі з РЕМом. Якщо вона недостатня, її можна докупити. Не можна встановлювати сонячну станцію потужністю понад 30 кВт. Потрібно розуміти, що в межах цієї величини, чим більше потужність вашої електростанції, тим більшою буде прибуток.
 • Оформити необхідний пакет документів для подачі в РЕМ. Якщо планується установка сонячної електростанції на будові в межах дачного кооперативу, будуть потрібні додаткові документи.
 • Встановити сонячну електростанцію. Для цього звертаються в нашу компанію «Гравіцаппа» для проектування і установки СЕС.
 • Підключитися до Районної Електричної Станції.
 • Підключити сонячну електростанцію до загальної мережі не складає великих труднощів. В обов'язок районних електростанцій поставлено таке підключення в установлені терміни. За часом це займає від 10 днів до 2-3 тижнів. Для цього звертаються в «єдине вікно» місцевого відділення РЕМ і складається договір.

Що потрібно для оформлення договору?

 • Заява-повідомлення про встановлення системи і надання «Зеленого Тарифу».
 • Заява на технічну перевірку інвертора.
 • Заява на заміну лічильника і параметризацію на «Зелений Тариф».
 • Пакет необхідних документів для надання в РЕМ.
 • Договір на використання електроенергії (ксерокопія).
 • Копія паспорта.
 • Копія ідентифікаційного коду.
 • Документ про право власності.
 • Виписка з банку про відкриття рахунку (не карткового) для безготівкових розрахунків.
 • Однолінійна схема (2 шт.)
 • Паспорт інвертора.
 • Паспорт сонячних модулів.

Витрати на оформлення

 • Рахунок на оплату за двоконтурний лічильник електроенергії, його параметризацію і установку (близько 12 000 грн).
 • Рахунок на оплату послуг позапланової технічної перевірки (240 грн).

З моменту оплати рахунків протягом десяти днів, а по факту - до 3-х тижнів, РЕМ зобов'язана:

 • встановити вам новий лічильник;
 • перевірити технічний стан станції.

Про це складаються акти. День установки фіксується в актах і вважається початком поставки енергії в мережу і, відповідно, початком оплати.

Оформлення та підписання договору з Обленерго про продаж електроенергії може зайняти ще 2-4 тижні. Однак це вже формальність і нарахування грошей буде відбуватися з дати підписання вищевказаних актів.

Чому до нас вигідно звертатися?

У нашій компанії до роботи ставляться дуже відповідально всі співробітники. Отримавши від вас заявку, ми обробляємо її і виїжджаємо на місцевість. Наше завдання - знайти найвигідніше місце або кілька місць, де б станція поглинала максимум сонячної енергії. Тільки після цього приступають до створення проекту вашої приватної сонячної електростанції, оформлення якого грає істотну роль. Саме на цій стадії проектування будуть закладені параметри станції, що гарантують її найбільш швидку окупність і подальшу рентабельність. Тому, якщо ви визначилися, що вам потрібно використовувати енергію сонця, замовити проект найкраще до початку будівництва будинку. Монтаж можна здійснити пізніше, а готовий проект дозволить зорієнтувати ваше житло в найбільш прийнятному ракурсі, що дозволяє максимально споживати сонячну енергію протягом всього року. Ми раді допомогти вам в цьому. Наші співробітники мають достатній досвід і кваліфікацію, щоб врахувати всі нюанси і спроектувати найефективнішу сонячну електростанцію в вашому домі чи на вашому підприємстві.

У нас використовується тільки якісне обладнання провідних виробників. Воно гарантовано прослужить вам багато років при правильній експлуатації.

Ми працюємо акуратно. Ваш дах не буде пошкоджено.

Ми вкладемося у виділений бюджет і зробимо все, щоб заощадити витрати.

Встановленою нами сонячною електростанцією ви зможете керувати на відстані за допомогою інтернету.

Ми беремо на себе сервісне обслуговування.

Фахівці «Компанії «Гравіцаппа» можуть швидко, точно, «з першого разу» підготувати весь пакет документів і супроводжувати процес отримання Зеленого Тарифу до позитивного результату.

Коментарі:

Безкоштовна консультація