Статті

Обережно, шахраї!
Осторожно, мошенники!

Нещодавно в нашу компанію надійшов телефонний дзвінок. Людина пропонував купити вживане устаткування для сонячної & nbsp; системи електропостачання & nbsp; для будинку: сонячні панелі, інвертори, контролер заряду, акумуляторні батареї, тобто, повний комплект. Навіщо ж продавати готову до використання сонячну електростанцію, джерело альтернативної енергії, & nbsp; який може знизити витрати і служити резервним джерелом електроенергії?

Виявилося, що, людині, «морочили» голову з цієї сонячною електростанцією & nbsp; 2 роки. Спочатку йому продали обладнання. З цим етапом все нормально. Зараз з цим не складно, багато пропозицій придбати обладнання для сонячної електростанції, та й для будь-якої системи альтернативного енергозабезпечення. Згодом, коли справа дійшла до монтажу та підключення & nbsp; сонячних модулів, інверторів, контролера заряду і акумуляторів в єдиний комплекс & nbsp; і почалося найцікавіше. Нам навіть в голову не приходило, що таке може бути !!!

Систему, вартість якої становить & nbsp; понад 30 тисяч Євро, монтували люди, не те що сторонні принципи побудови сонячної електростанції, але, і не мають уявлення про елементарні закони фізики на рівні 7 класу. (Не в наших правилах погано говорити про конкурентів, але обставини закликають до цього).

В наслідок непрофесійної роботи було виведено з ладу & nbsp; 3 інвертора напруги, контролер заряду, кілька сонячних панелей, але головне, який & nbsp; моральну шкоду було завдано Замовник і як це позначилося на ідеї в цілому.

Наші фахівці підібрали оптимальний варіант відновлення системи і її запуску, проте замовник за два роки «розборок» просто морально втомився від ситуації і прийняв рішення позбутися від проблеми, просто продавши устаткування. Ми пішли назустріч замовнику і зараз відновлені сонячні модулі, інвертори та контролери заряду можна купити в нашому & nbsp; інтернет магазині «220DOM».

І & nbsp; на закінчення, будьте розсудливими, звертайтеся тільки до фахівців з альтернативної енергетики, професіоналам, які мають досвід в розрахунку, енергоаудит, проектування та монтажу систем на базі альтернативних джерел енергії.

У нас на сайті є фото реальних об'єктів, які спроектовані і змонтовані нашими фахівцями. Співробітники компанії завжди готові якісно проконсультувати з усіх питань.

Також тепер ми відкрили новий напрямок - набуваємо б / в обладнання систем сонячних батарей, сонячних колекторів, теплових насосів, вітрогенераторів.

Коментарі:

Безкоштовна консультація